Avdelning

Huvudkontor

Connect

På vårt huvudkontor på Banérgatan i Stockholm får butikerna support av olika avdelningar. Där finns; inköp och sortiment, försäljning, supply chain, marknad, IT, ekonomi och HR. De har gemensamt uppdrag att ge service till våra butiker och utveckla Cervera som varumärke för att stärka vår position på marknaden. Genom att alla har tydliga mål där vi alla har kunden i fokus, skapar vi de bästa förutsättningarna för våra medarbetare att lyckas inspirera våra kunder i våra butiker.

Connect

Connecta med oss för att hålla dig uppdaterad med nya jobb.

Arbetsplats och kultur

Företagskulturen på Cervera bygger på att vi har en kreativ, inspirerande och omväxlande arbetsplats där vi har roligt tillsammans. Vi är ständigt engagerade för att skapa möjligheter att få utveckla oss inom vårt specialistområde. Oavsett var vi befinner oss i organisationen bjuder vi våra kunder och tillika våra kollegor på uppmuntran när det gäller kunskap och inspiration. Tillsammans skapar vi en miljö som inspirerar till att testa, skapa och bjuda på nya upplevelser.

Banérgatan 16
115 22 Stockholm Vägbeskrivning info@cervera.se 08-630 94 00

A6

Kompanigatan 15-18
55011 Jönköping Vägbeskrivning a6@cervera.se 036-121025

Alingsås

Kungsgatan 24
441 30 Alingsås Vägbeskrivning alingsas@cervera.se 0322-12511

Arninge

Saluvägen 1
187 66 Stockholm Vägbeskrivning arninge@cervera.se 08-7561320

Borlänge

Kupolen 95
781 70 Borlänge Vägbeskrivning kupolen@cervera.se 0243-793930

Borås

Lilla Brogatan 8
503 30 Borås Vägbeskrivning boras@cervera.se 033-141137

Burlöv

Burlöv Center
232 37 Burlöv Vägbeskrivning burlov@cervera.se 040-435743

Center Syd, Löddeköpinge


Center Syd, Löddeköpinge Vägbeskrivning

Falköping


52101 Falköping Vägbeskrivning

Farsta

Farsta torg 7
123 47 Farsta Vägbeskrivning farsta@cervera.se 08-6057100

Gävle

Norra slottsgatan 6
754 60 Gävle Vägbeskrivning gavle@cervera.se 026-661122

Göteborg

Östra hamngatan 33
41110 Göteborg Vägbeskrivning goteborgcity@cervera.se 031-137710

Halmstad

Orkangatan 2
302 60 Halmstad Vägbeskrivning halmstad@cervera.se 035-125630

Hansa City

Bilbyggarvägen 12
393 56 Kalmar Vägbeskrivning kalmarhansacity@cervers.se 0480-490100

Jönköping

Östra Storgatan 34
550 02 Jönköping Vägbeskrivning jonkoping@cervera.se 036-712130

Kalmar

Kaggensgatan 30
392 32 Kalmar Vägbeskrivning kalmar@cervera.se 0480-85250

Karlshamn

Drottninggatan 39
374 35 Karlshamn Vägbeskrivning karlshamn@cervera.se 0454-10355

Karlskrona

Norra Kungsgatan 10
371 33 Karlskrona Vägbeskrivning karlskrona@cervera.se 0455-14200

Karlstad

Mitt i city Galleria
652 25 Karlstad Vägbeskrivning karlstad@cervera.se 054-100566

Kristianstad

Västra Storgatan 48
291 31 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@cervera.se 044-121412

Kristianstad

Västra Vallgatan 48
291 31 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@cervera.se 044-121414

Kungens Kurva

Tangentvägen 9
141 75 Stockholm Vägbeskrivning kungenskurva@cervera.se 08-6800503

Kungälv

Kongahälla Shopping
442 41 Kungälv Vägbeskrivning

Lidköping

Källaregatan 2
531 30 Lidköping Vägbeskrivning lidkoping@cervera.se 0510-27000

Linköping City

Repslagaregatan 25
582 22 Linköping City Vägbeskrivning linkoping@cervera.se 013-136300

Luleå

Storhedsvägen 6
973 45 Luleå Vägbeskrivning storheden@cervera.se Storheden

Lund

Företagsvägen 30
227 61 Lund Vägbeskrivning lund@cervera.se 046-148750

Malmö

Mobilia
214 32 Malmö Vägbeskrivning mobilia@cervera.se 040-969300

NK Glas, Porslin och Kök

NK
41107 Göteborg Vägbeskrivning nkglasporslin.gbg@nk.se 031-7101305

NK Glas, Porslin och Kök

NK Hamngatan 18-20
11177 Stockholm Vägbeskrivning nkglasporslin.sth@nk.se 08-7628542

Norrköping

Drottninggatan 55, Ingelsta köpcentrum
602 32 Norrköping Vägbeskrivning

Norrtälje

Tullportsgatan 11
761 30 Norrtälje Vägbeskrivning norrtalje@cervera.se norrtalje@cervera.se

Nyköping City

Cityarkaden
611 31 Nyköping City Vägbeskrivning nykoping@cervera.se 0155-216880

Port 73

Nynäsvägen 21
136 47 Stockholm Vägbeskrivning port73@cervera.se 08-7455740

Samarkand

Hejaregatan 32
352 46 Växjö Vägbeskrivning samarkand@cervera.se 0470-47575

Skellefteå

Nygatan 50
931 31 Skellefteå Vägbeskrivning

Skövde

Elins Esplanad
541 45 Skövde Vägbeskrivning skovde@cervera.se 0500-488110

Stockholm

Banérgatan 16
115 22 Stockholm Vägbeskrivning

Strömpilen

Strömpilsplatsen 21
907 43 Umeå Vägbeskrivning strompilen@cervera.se 090-198888

Sundsvall


Sundsvall Vägbeskrivning 060-120474

Södertälje

Storgatan 3-5
151 72 Södertälje Vägbeskrivning sodertalje@cervera.se 08-55013550

Tornby

Tornby
582 73 Linköping Vägbeskrivning tornby@cervera.se

Trollhättan

Ladugårdsvägen 14
461 70 Trollhättan Vägbeskrivning trollhattan@cervera.se 0520-97480

Tuna Park

Gunborg Numans väg 2
632 22 Eskilstuna Vägbeskrivning tunapark@cervera.se 016-132350

Uddevalla

Torp Köpcentrum
451 76 Uddevalla Vägbeskrivning uddevalla@cervera.se 0522-89045

Uppsala

Kungsängsgatan 10
753 22 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@cervera.se 018-695700

Väla Centrum

Väla Centrum
260 36 Ödåkra Vägbeskrivning vala@cervera.se 042-203501

Värmdö

Värmdö Centrum
134 44 Gustavsberg Vägbeskrivning varmdo@cervera.se 08-57010254

Västerås City

Varuhuset Punkt
722 12 Västerås City Vägbeskrivning punkthuset@cervera.se 021-185285

Örebro

Drottninggatan 29
702 22 Örebro Vägbeskrivning orebro@cervera.se 019-183131

Örnsköldsvik

Köpmansgatan 9
891 33 Örnsköldsvik Vägbeskrivning ornskoldsvik@cervera.se 0660-211330

Östersund

Prästgatan 46
831 33 Östersund Vägbeskrivning ostersund@cervera.se 063-133930

Jobbar du redan på Cervera?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@cervera.se
  • Adam Andersson
  • Agnieszka Wochowska
  • Andrew Golrang
  • Anna Berg
  • Anna Broström
  • Anna Tyseng
  • Ann-Sofie Nilsson
  • Åsa Gegerfeldt
  • Beatrice Andersson
  • Björn Holmkvist
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor