Välkommen till vår karriärsida. Här får du veta mer om hur det är att arbeta på Cervera!

Bjud mer tillsammans med oss!

På Cervera är medarbetaren modig och engagerad med hög nivå av kunskap inom sitt område. Vår grundfilosofi är att alltid ”Bjuda mer” när det gäller att dela med sig av sin kunskap, ge inspiration åt varandra och ha roligt tillsammans. När vi trivs på jobbet trivs även våra kunder hos oss – och det är ju för kunden vi alla jobbar.

Är du vår nya kollega?

Arbetsplats och kultur

Företagskulturen på Cervera bygger på att vi har en kreativ, inspirerande och omväxlande arbetsplats där vi har roligt tillsammans. Vi är ständigt engagerade för att skapa möjligheter att få utveckla oss inom vårt specialistområde. Oavsett var vi befinner oss i organisationen bjuder vi våra kunder och tillika våra kollegor på uppmuntran när det gäller kunskap och inspiration. Tillsammans skapar vi en miljö som inspirerar till att testa, skapa och bjuda på nya upplevelser.

Tegnergatan 23
111 40 Stockholm
Vägbeskrivning

info@cervera.se 08-630 94 00

Kompanigatan 15-18
55011 Jönköping
Vägbeskrivning

a6@cervera.se 036-121025

Kungsgatan 24
441 30 Alingsås
Vägbeskrivning

alingsas@cervera.se 0322-12511

Saluvägen 1
187 66 Stockholm
Vägbeskrivning

arninge@cervera.se 08-7561320

Gesällvägen 1
857 53 Sundsvall
Vägbeskrivning

birsta@cervera.se 060525425

Bolandsgatan 16
753 22 Uppsala
Vägbeskrivning

uppsala.bolandsgatan@cervera.se 018-109018

Lilla Brogatan 8
503 30 Borås
Vägbeskrivning

boras@cervera.se 033-141137

Kupolen 95
781 70 Borlänge
Vägbeskrivning

kupolen@cervera.se 0243-793930

Bromma Blocks
168 67 Stockholm
Vägbeskrivning

bromma@cervera.se 08-289400

Burlöv Center
232 37 Burlöv
Vägbeskrivning

burlov@cervera.se 040-435743


Center Syd, Löddeköpinge
Vägbeskrivning

Emporia shoppingcenter
215 32 Malmö
Vägbeskrivning

emporia@cervera.se 040-130436

Erikslunds shoppingcenter
721 38 Västerås
Vägbeskrivning

erikslund@cervera.se 021-300023

Farsta torg 7
123 47 Farsta
Vägbeskrivning

farsta@cervera.se 08-6057100

Frölunda Torg
421 42 Frölunda
Vägbeskrivning

frolunda@cervera.se 031-491133

Norra slottsgatan 6
754 60 Gävle City
Vägbeskrivning

gavle@cervera.se 026-661122

Östra hamngatan 33
41110 Göteborg City
Vägbeskrivning

goteborgcity@cervera.se 031-137710

Marknadsgatan 1
75460 Uppsala
Vägbeskrivning

granbycentrum@cervera.se 018-260767

Norra Malmvägen 141
19162 Häggvik- Stockholm
Vägbeskrivning

haggvik@cervera.se 08-6231155

Orkangatan 2
302 60 Halmstad
Vägbeskrivning

halmstad@cervera.se 035-125630

Bilbyggarvägen 12
393 56 Kalmar
Vägbeskrivning

kalmarhansacity@cervers.se 0480-490100

Östra Storgatan 34
550 02 Jönköping
Vägbeskrivning

jonkoping@cervera.se 036-712130

Kaggensgatan 30
392 32 Kalmar
Vägbeskrivning

kalmar@cervera.se 0480-85250

Drottninggatan 39
374 35 Karlshamn
Vägbeskrivning

karlshamn@cervera.se 0454-10355

Norra Kungsgatan 10
371 33 Karlskrona
Vägbeskrivning

karlskrona@cervera.se 0455-14200

Mitt i city Galleria
652 25 Karlstad
Vägbeskrivning

karlstad@cervera.se 054-100566

Västra Storgatan 48
291 31 Kristianstad
Vägbeskrivning

kristianstad@cervera.se 044-121412

Tangentvägen 9
141 75 Stockholm
Vägbeskrivning

kungenskurva@cervera.se 08-6800503

Källaregatan 2
531 30 Lidköping
Vägbeskrivning

lidkoping@cervera.se 0510-27000

Liljeholmstorget
117 63 Stockholm
Vägbeskrivning

liljeholmstorget@cervera.se 08-6459260

Repslagaregatan 25
582 22 Linköping City
Vägbeskrivning

linkoping@cervera.se 013-136300

Storhedsvägen 6
973 45 Luleå
Vägbeskrivning

storheden@cervera.se Storheden

Företagsvägen 30
227 61 Lund
Vägbeskrivning

lund@cervera.se 046-148750

Råsta Strandväg 19 A
169 79 Solna
Vägbeskrivning

mallofscandinavia@cervera.se

Mobilia
214 32 Malmö
Vägbeskrivning

mobilia@cervera.se 040-969300

Marieberg Galleria
702 36 Örebro
Vägbeskrivning

mariebergcentrum@cervera.se 019-223310

Bolagsvägen 4
702 31 Örebro
Vägbeskrivning

marieberg@cervera.se 019-225888

NK
41107 Göteborg
Vägbeskrivning

nkglasporslin.gbg@nk.se 031-7101305

NK Hamngatan 18-20
11177 Stockholm
Vägbeskrivning

nkglasporslin.sth@nk.se 08-7628542

Drottninggatan 55
602 32 Norrköping
Vägbeskrivning

norrkoping@cervera.se 011-185000

Tullportsgatan 11
761 30 Norrtälje
Vägbeskrivning

norrtalje@cervera.se norrtalje@cervera.se

Cityarkaden
611 31 Nyköping City
Vägbeskrivning

nykoping@cervera.se 0155-216880

Drottninggatan 29
702 22 Örebro
Vägbeskrivning

orebro@cervera.se 019-183131

Köpmansgatan 9
891 33 Örnsköldsvik
Vägbeskrivning

ornskoldsvik@cervera.se 0660-211330

Prästgatan 46
831 33 Östersund
Vägbeskrivning

ostersund@cervera.se 063-133930

Nils Henrikssons väg 3
433 35 Partille
Vägbeskrivning

allumpartille@cervera.se 031-3640306

Nynäsvägen 21
136 47 Stockholm
Vägbeskrivning

port73@cervera.se 08-7455740

Regeringsgatan 42
111 56 Stockholm
Vägbeskrivning

regeringsgatan@cervera.se 08-201151

Götgatan 132
118 62 Stockholm
Vägbeskrivning

ringen@cervera.se 08-6405334

Hejaregatan 32
352 46 Växjö
Vägbeskrivning

samarkand@cervera.se 0470-47575

Järlaleden 21
131 34 Stockholm
Vägbeskrivning

sickla@cervera.se 08-6402460

Elins Esplanad
541 45 Skövde
Vägbeskrivning

skovde@cervera.se 0500-488110

Storgatan 3-5
151 72 Södertälje
Vägbeskrivning

sodertalje@cervera.se 08-55013550

Sollentunavägen 165 D
191 47 Stockholm
Vägbeskrivning

sollentuna@cervera.se 08-58570420

Herrestavägen 17
177 38 Barkarby
Vägbeskrivning

barkarby@cervera.se 08-7606750

Strömpilsplatsen 21
907 43 Umeå
Vägbeskrivning

strompilen@cervera.se 090-198888

Storgatan 40
852 30 Sundsvall City
Vägbeskrivning

sundsvall@cervera.se 060-120474

Sveavägen 24-26
111 57 Stockholm
Vägbeskrivning

sveavagen@cervera.se 08-104530

Täby Centrum
183 34 Stockholm
Vägbeskrivning

tabycentrum@cervera.se 08-6380666

St Johannnesgatan 2C
211 43 Malmö
Vägbeskrivning

triangeln@cervera.se 040-975640

Ladugårdsvägen 14
461 70 Trollhättan
Vägbeskrivning

trollhattan@cervera.se 0520-97480

Gunborg Numans väg 2
632 22 Eskilstuna
Vägbeskrivning

tunapark@cervera.se 016-132350

Torp Köpcentrum
451 76 Uddevalla
Vägbeskrivning

uddevalla@cervera.se 0522-89045

Kungsängsgatan 10
753 22 Uppsala City
Vägbeskrivning

uppsala@cervera.se 018-695700

Väla Centrum
260 36 Ödåkra
Vägbeskrivning

vala@cervera.se 042-203501

Valbo köpcentrum
818 02 Gävle
Vägbeskrivning

valbo@cervera.se 026-132424

Värmdö Centrum
134 44 Gustavsberg
Vägbeskrivning

varmdo@cervera.se 08-57010254

Varuhuset Punkt
722 12 Västerås City
Vägbeskrivning

punkthuset@cervera.se 021-185285
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor