facebook tracking

Välkommen till vår karriärsida. Här får du veta mer om hur det är att arbeta på Cervera!

Bjud mer tillsammans med oss!

På Cervera är medarbetaren modig och engagerad med hög nivå av kunskap inom sitt område. Vår grundfilosofi är att alltid ”Bjuda mer” när det gäller att dela med sig av sin kunskap, ge inspiration åt varandra och ha roligt tillsammans. När vi trivs på jobbet trivs även våra kunder hos oss – och det är ju för kunden vi alla jobbar.

Är du vår nya kollega?

Arbetsplats och kultur

Företagskulturen på Cervera bygger på att vi har en kreativ, inspirerande och omväxlande arbetsplats där vi har roligt tillsammans. Vi är ständigt engagerade för att skapa möjligheter att få utveckla oss inom vårt specialistområde. Oavsett var vi befinner oss i organisationen bjuder vi våra kunder och tillika våra kollegor på uppmuntran när det gäller kunskap och inspiration. Tillsammans skapar vi en miljö som inspirerar till att testa, skapa och bjuda på nya upplevelser.

Tegnergatan 23
111 40 Stockholm Vägbeskrivning info@cervera.se 08-630 94 00

Kompanigatan 15-18
55011 Jönköping Vägbeskrivning a6@cervera.se 036-121025

Kungsgatan 24
441 30 Alingsås Vägbeskrivning alingsas@cervera.se 0322-12511

Saluvägen 1
187 66 Stockholm Vägbeskrivning arninge@cervera.se 08-7561320

Kupolen 95
781 70 Borlänge Vägbeskrivning kupolen@cervera.se 0243-793930

Lilla Brogatan 8
503 30 Borås Vägbeskrivning boras@cervera.se 033-141137

Burlöv Center
232 37 Burlöv Vägbeskrivning burlov@cervera.se 040-435743


Center Syd, Löddeköpinge Vägbeskrivning

Falköping
52101 Falköping Vägbeskrivning

Farsta torg 7
123 47 Farsta Vägbeskrivning farsta@cervera.se 08-6057100

Norra slottsgatan 6
754 60 Gävle Vägbeskrivning gavle@cervera.se 026-661122

Östra hamngatan 33
41110 Göteborg Vägbeskrivning goteborgcity@cervera.se 031-137710

Orkangatan 2
302 60 Halmstad Vägbeskrivning halmstad@cervera.se 035-125630

Bilbyggarvägen 12
393 56 Kalmar Vägbeskrivning kalmarhansacity@cervers.se 0480-490100

Östra Storgatan 34
550 02 Jönköping Vägbeskrivning jonkoping@cervera.se 036-712130

Kaggensgatan 30
392 32 Kalmar Vägbeskrivning kalmar@cervera.se 0480-85250

Drottninggatan 39
374 35 Karlshamn Vägbeskrivning karlshamn@cervera.se 0454-10355

Norra Kungsgatan 10
371 33 Karlskrona Vägbeskrivning karlskrona@cervera.se 0455-14200

Mitt i city Galleria
652 25 Karlstad Vägbeskrivning karlstad@cervera.se 054-100566

Västra Storgatan 48
291 31 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@cervera.se 044-121412

Tangentvägen 9
141 75 Stockholm Vägbeskrivning kungenskurva@cervera.se 08-6800503

Källaregatan 2
531 30 Lidköping Vägbeskrivning lidkoping@cervera.se 0510-27000

Repslagaregatan 25
582 22 Linköping City Vägbeskrivning linkoping@cervera.se 013-136300

Storhedsvägen 6
973 45 Luleå Vägbeskrivning storheden@cervera.se Storheden

Företagsvägen 30
227 61 Lund Vägbeskrivning lund@cervera.se 046-148750

Mobilia
214 32 Malmö Vägbeskrivning mobilia@cervera.se 040-969300

NK
41107 Göteborg Vägbeskrivning nkglasporslin.gbg@nk.se 031-7101305

NK Hamngatan 18-20
11177 Stockholm Vägbeskrivning nkglasporslin.sth@nk.se 08-7628542

Drottninggatan 55, Ingelsta köpcentrum
602 32 Norrköping Vägbeskrivning

Tullportsgatan 11
761 30 Norrtälje Vägbeskrivning norrtalje@cervera.se norrtalje@cervera.se

Cityarkaden
611 31 Nyköping City Vägbeskrivning nykoping@cervera.se 0155-216880

Nynäsvägen 21
136 47 Stockholm Vägbeskrivning port73@cervera.se 08-7455740

Hejaregatan 32
352 46 Växjö Vägbeskrivning samarkand@cervera.se 0470-47575

Elins Esplanad
541 45 Skövde Vägbeskrivning skovde@cervera.se 0500-488110


Stockholm Vägbeskrivning

Strömpilsplatsen 21
907 43 Umeå Vägbeskrivning strompilen@cervera.se 090-198888


Sundsvall Vägbeskrivning 060-120474

Storgatan 3-5
151 72 Södertälje Vägbeskrivning sodertalje@cervera.se 08-55013550

Ladugårdsvägen 14
461 70 Trollhättan Vägbeskrivning trollhattan@cervera.se 0520-97480

Gunborg Numans väg 2
632 22 Eskilstuna Vägbeskrivning tunapark@cervera.se 016-132350

Torp Köpcentrum
451 76 Uddevalla Vägbeskrivning uddevalla@cervera.se 0522-89045

Kungsängsgatan 10
753 22 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@cervera.se 018-695700

Väla Centrum
260 36 Ödåkra Vägbeskrivning vala@cervera.se 042-203501

Värmdö Centrum
134 44 Gustavsberg Vägbeskrivning varmdo@cervera.se 08-57010254

Varuhuset Punkt
722 12 Västerås City Vägbeskrivning punkthuset@cervera.se 021-185285

Drottninggatan 29
702 22 Örebro Vägbeskrivning orebro@cervera.se 019-183131

Köpmansgatan 9
891 33 Örnsköldsvik Vägbeskrivning ornskoldsvik@cervera.se 0660-211330

Prästgatan 46
831 33 Östersund Vägbeskrivning ostersund@cervera.se 063-133930

Jobbar du redan på Cervera?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@cervera.se
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor